Kanser taramaları
Kanser taramaları
11 Mart 2017 Cumartesi - 10:52
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
kanser-taramalari

Asmmizde meme kanseri, Serviks (rahim ağzı) kanseri ve kolon kanseri taramaları yapılmaktadır. Lütfen bu testlerin yapılmasını aile hekiminizden isteyin.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

Asmmizde meme kanseri, Serviks (rahim ağzı) kanseri ve kolon kanseri taramaları yapılmaktadır. Lütfen bu testlerin yapılmasını aile hekiminizden isteyin. Tüm doktorlarımız ve sağlık personelimiz ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Etiketler : Kanser, tarama,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.